pirmdiena, 2008. gada 1. decembris

Atgriežoties pie raktīšanas!

Sveiki!

Kā novērots iepriekš, laiks skrien vēja spārniem un vēl ātrāk.
Kā daži no Jums zin, es ikdienā atrodos starp 2valdīm - Holandi un Vāciju. Abas no šīm valstīm ir interesantas, bet tai pat laikā bikti atšķirīgas.

Tuvojas Ziemassvētku laiks - uz mājām nebraukšu, jo tam nav īpaī liela finasiāla izdevīguma .. Lidojumi šajos laikos ir riktīgi dārgi un janvāra sākumā ir jābūt atpakal - mācīšanās un eksāmeni. Un tad jau pavisam ātri atnāks arī 2.feb, kad man ir lidojums uz Rīgu. Nav ne mazākās nojausmas pēc cik ilga laika un uz kurieni būs nakamais.

Skolā iet tā kā pa kalniem un lejām. Nesen bija manas grupas prezentācija Personālvadībā, kā iepriekš manīts, tad mūsu projekts jeb prezentacija bija par menedžmentu no 3 prizmām - uzņēmums, perosona/vadītājs un darbinieki. Man pašai šis projekts negāja īpaši pie sirds, jo strādajām pārak lielā grupā - 7 cilvēki, kas man ir bikiņ pa daudz, jo prasības ietver visu iesaistīšanos vai pareizāk sakot iesaisti un tamlīdzīgi. Es teiktu, ka no šī projekta ir gūta pietiekoši liela pieredze gan zināšanu un informācijas atlasīšanas jomā, gan darbā ar cilvēkiem. Kā to visu savienot kopā..

Pa vidu visam bija vienas dienas ceļojums uz Amsterdamu.Bijām muzejos, apskatījām pilsētu naktī un jau svētdienas rītā bijām atpakaļ Venlo :) Kas pēc būtības ir jautri, pilsēta neatstaja nkādu īpašo iespaidu ka tāda, bet tās vēsturiskais šarms ir apbrīnojams.. Ka izrādās tai ir vairāk tiltiņu nekā Venēcijai .. Dīvaini, man vienmēr bija licies citādi.

Nesen bijām brīvdienās uz Holandes pilsētu Ultricht, kas atrodas kaut kur pa vidu visai Holandei., aptuveni 150 km attālumā no Venlo. Bijām ciemos pie Deivida drauga, kurš, ja nemaldos, tad 5 gadu atpakaļ ir satikts kada mūzikas pasākuma laikā nejauši tualetē :) Arī ta gadās. Pirmo vakaru jebšu nakti ta arī nopļāpājām par ikdienu uz dzīvi līdz 6 rīta un devāmies gulēt. Pieceļoties 13 dienā veiksmīgi zidomājām doties uz Hardcore mūzikas pārtiju, kas norisinās no 11-18 sestdienas dienā. Diezgan interesanta pieredze, lai arī mūzika ir agresīva un ar daudz dusmu elementiem, cilvēki šo mūziku izmanto ka dzīvesveidu un stilu, lai atbrīvotos no notiekta veida spriedzes un visi pārējie ir vienaldzīgi jeb respketejami.

Lūk tā .. Tāds ir īsuma pārstāsts par to, kas notiek te ..

Centīšos vairs neaizmirst kaut ko ierakstīt :)

Eju pie mandarīniem .. Ziemassvētki tuvojas ..

Bucas!

1 komentārs:

Anonīms teica...

Jauki tev iet man prieks! :*
-Jv*