svētdiena, 2008. gada 5. oktobris

Ilgi gan!

Nedēļu neko neesmu rakstījusi. Mazliet dzīvoju jauna ritmā un šur tur nav interneta. Laikam gan būtu jāsāk ar pirmdienu.
Pirmdien biju skolā kā jau normāls nstudents, lekcijas bij no rīta līdz vakaram, bet interesanti. Personāļvadības nodarbībā runājām par sievietēm biznesā un darba-privātās dzīves balansu. Lielisks piemērs bija pasniedzēja, kura pastāstīja ka vina atteicās pāris gadus atpakaļ no spīdošas karjeras, bet pieņēma lēmumu būt mājās sākumā ar bērniem, jo nespēja un negribēja , lai vīrs atsakās no savas karjeras. Un, vissvarīgākasi, ko viņa pateica, ka tas ir bijis pareizais lēmums, jo viņa nav apstājusies, bet gan attīstījusies un 2 mazie bērni ir nenovērtējami.
Otrdien bija diskusijas par darbinieku meklēšanu, vērtēšanu un to, ka starptautiski leilajām kompānijām nevajag tos pārmācījušos jauniešus - cilvēkus ar maģistra utt. grādiem, kuri sevi uzskata par nejēgā gudriem, bet bez darba pieredzes. Ļoti intereants viedoklis un pamatojums. Aizdomājos par to, kas notiks LV nakamajā/aiznākamajā gadā, jo 1987.gadā dzimušo skaits ir ievērojams, bet darbiniekus tagad atlaiž nevis ņem darbā. Interesanti. Esmu sākusi domāt par savu bakalaura darbu. Diezgan intensīvi.
Trešdien biju finansu nodarbība, jautri un ārprats. Angļu terminoloģija ir kkas pilnīgi citādāks neka LV mācītais finansēs un grāmatvedībā, tu noteikti RSU būtu japiestrādā, jo te pāris nodarbībās mēs jau esam cuari tam, kas bija vienā modulī RSU.. arī pie satura nevis tikai metodes .. Vakarā braucu ciemos uz Vāciju, jautra sajūta, jo tās ir tikai 30min vilcienā un esmu jau Vācijā :D
Ceturtdien bija izbojata diena, jo nenotika pāris lekcijas pasniedzeja slimības dēļ. Bet tā, kura notika bija par līderības dabu pārmaiņu vadībā. Interesanti, žēl, ka līderība LV uzņēmumu vadība ir reti sastopaa pat pēc gramatām.
Piektdien bija turpinājums par līderību un nakamajā nodarbībā (abas šīs pēc butības man nebūtu jāapmeklē, bet sakara ar sava veida garlaicību un īpaš motivāciju, es to daru..) mēģinājām saprast un identificēt, kā dazādi leili projekti ietekme uzņēmējdarbības vidi un to, kā vienkārsie iedzīvotāji iegūst vai neiegūst. Vakarā vnk aizgājām gulēt.
Sestdien bija iepirkšanās diena. Man patīk IKEA .. žel, ka LV nav .. patiešām, tas atvieglotu un padarītu letāku mūsu dzīvi, bet saprotams ir konkurences jautājums.. Tad bijām uz ballīti ar ungāru virtuvi, bij jautri :) Vakars noslēdzās bārā ar dejām un alu - tipiski studentiem.
Šodien plānoju mācīties patiešām, jo svētdiena ir pirms pirmdienas .. :)

Šodien apskatījos smukās mammas un tētuka bildītes draugos, bikiņ sailgojos, bet nav traki. Ir sava veida dzīve un sava veida pilnīgi cita pieredze .. Nejautājiet kāda ..

Nav komentāru: