svētdiena, 2008. gada 21. septembris

Brīvdienas. Ķelne - Dīseldorfa

Šajās brīvdienās tika organizēts kopīgs brauciens uz Ķelni un Dīseldorfu.
Celšanās bija riebīgi agra - 7:30 vajadzēja būt dzelzceļa stacijā. Ierodoties Ķelnē apskatījās skaisto un gotisko Domu .. Līdzinās Milānas, bet ir lielāks. Tad devāmies un šokolādes muzeju, tagad zinu ka top šoklāde - vismaz daļa no. Ārā bija patiešām skaists laiks, Ķelnē bija demonstrāciju laiks, kad par un pret nacismu notika dažādas demonstrācijas, kaudzes ar policistiem, saukļiem un piederošajām lietām. Cilvēkiem šķiet ir garlaicīga dzīve, ja visu to enerģiju nosūtītu labdabīgiem un ekonomiku attīstošīem mērķiem, būtu ļoti labi.

Tad sekoja Dīseldorfa. Šī pilsēta ir burvīga, tur es noteikti gribu atgriezties un to arī darīšū. Dīvains miksējums starp Romu un Rīgu .. Starp romantisko, industriālo un attīstīto. Cilvēki un atmosfēra veinkārši lieliski. Iespējams šī ir pilsēta, kurā es gribētu dzīvot .. (iespējams, jo neesmu bijusi vēl visās pasaules pilsētās, bet pagaidām šai pieder līderpozīcijas)
Bijām lieliskā itālu restorānā - pica ar baziliku, tomātiem un mozarellas sieru .. Kā arī mazliet nogaršotā ravioli pasta .. Varēja sākt lidot ..

Mazliet par daudz ir 30 cilvēku grupa, bet diena bija izdevusies .. Ar nepacietību gaidu braucienu uz Amsterdamu :)

Tagad jāsāk mācīties un pildītn/risināt uzdevumi .. Tas ir interesanti .. Noteikti .. Svētdiena, cik ajuki ir pamosties bez modinātaja ..

2 komentāri:

Anonīms teica...

bučas S.V.

Anonīms teica...

Galvenais Diseldorfā ir klubi :D

un tāpilsēta ir jāizbauda naktī :P

kā arī vieta ar nosaukumu soul center - tā ir īpaša pieredze