sestdiena, 2008. gada 30. augusts

Iepazīšanās.

Šorīt pamodos pēc Latvijas laika ap 8 no rīta, kā ierasts pēdējās nedēļās. Mājās nebija kafijas. Kā izslaucīts .. Gāju izlūkos. Atradu lieveikalu, kas ir tepat aiz stūra. Viss ir tuvu, tikai pats pilsētas centrs mazliet lielākā attālumā. Pārtikā dominē gatavais ēdiens, kurš ir vienkārši jāuzsilda mikroviļņu krāsnī, kas pēc būtības ir ļoti vienkārši un praktiski. Starpcitu pārtika te ir lētāka nekā Latvijā. Ne visa, bet lielākā daļa noteikti. Šodien biju iepirkties. Nopirku visu, kas nepieciešams no pārtikas, iekaitot šampūnu un matu balzāmu, kuru svara dēļ nācās atstāt, un kopā iekļāvos 15€.

Lielais labums ir tajā, ka man tagad ir reāla virtuve, kurā gatvot ēst, ar cepeškrāsni, trauku mazgājamo mašīnu un tamlīdzīgi, kā arī, liela vokpanna. Džekiem, ar, kuriem dzīvoju kopā, patīk gatavot - tatas kopīgas maltītes. Rītdien jau ir ieplānots, ka gatavoju pupiņas ar krējumu un sieru. Ļoti garšīgi, ja vajag recepti varu atsūtīt. Laima ieteicās atsūtīt labu tiramisu recepti ..

Šodien mans lielais prieks, ka Laima ieskenēja un atsūtīja man Santas interviju ar Lilitu Zatleri. Smuki, vakarā lasīšu.

Iepējams vakarā taps vēl viens ieraksts, bet tagad eju uz verandas cept gaļu! Mums ir pirmā kopīgā ēst gatavošana!

Pagaidām šķiet, ka cilvēki, ar, kuriem dzīvošu kopā ir atvērti, jo pieraduši pie cilvēkiem, kuri bieži mainās.

1 komentārs:

sindija teica...

Sākās, tiko aizbraukusi, un jau tikai visur dominē tie džeki! :D Tu man skaties - izskatas,ka driz braukshu ciemos:D